18.3.2019
Po prázdninové pauze pokračoval pražský přebor hráček U13.

První sobotní zápas jsme hrály proti Spartě. Všechny zápasy s tímto soupeřem v této sezoně byly hodně vyrovnané, a stejně tomu bylo i tento víkend. První čtvrtina skončila 12:8. Druhá pětka bohužel čtyřbodový náskok neudržela a naopak hodně zaostávala, takže v poločase bylo skóre 14:22. Ve třetí čtvrtině holky zase zabraly a vyhrály ji poměrem 17:5. V poslední čtvrtině se ale náskok udržet nepodařilo a poprvé v letošní sezoně jsme se Spartou prohrály (40:43).

Druhý zápas jsme hrály proti Nuslím. Do zápasu vstoupily holky odhodlaně, plnily zodpovědně pokyny z lavičky, a díky tomu vedly v poločase 20:13. Ve druhé půli zbytečně dovolily hráčkám z Nuslí jednoduché koše, ale zdramatizování zápasu zvládly a nakonec vyhrály o tři body (42:39).