17.12.2012

O víkendu družstvo mladších minižákyň odehrálo čtyři utkání proti HB Basket, Nobiles Sokol Nusle, BA Sparta a Basket Praha 14. Nejtěžší soupeř nás čekal hned v sobotu ráno, tedy HB Basket. Do zápasu jsme vstoupily narozdíl od přechozích utkání koncentrovaně. První čtvrtina skončila 12:12. Škoda jen těch neproměněných dvojtaktů :-(. V poločase jsme dokonce vedly o 9 bodů. Bohužel ve třetí čtvrtině jsme se zalekly možnosti výhry a čtvrtinu prohrály. Do závěru jsme nastupovaly se ztrátou dvou bodů. Závěr byl hodně nervozní se zbytečnými ztrátami, ale především díky Kačce jsme ho zvládly dotáhnout do vítězného konce! :-). Zápas s BA Spartou chvilkami připomínal trénink dvojtaktů :-) a skore se nakonec zastavilo na 117 bodech. V neděli jsme nastoupily nejdříve proti družstvu Sokol Nusle, kde jsme celý zápas udržovaly odstup 10 bodů a víc bodů. Na závěr víkendu byl zápas proti Basket Praha 14 opět tréninkem dvojtaktů :-).

Víkendové zápasy ukázaly, že umíme hrát pěkný a jednoduchý basket a dokonce si zvládneme přihrát :-). Doufám, že to všem hráčkám vydrží i po Novém roce.