5.5.2024
V pražském derby vítězíme a bereme 5.misto!

USK Praha vs. BA Sparta - 82:37

Hned od samého začátku měla naše děvčata navrh a jasně udávala tempo zápasu. Skóre 26:3 po první čtvrtině mluví za všechno. V druhé čtvrtině se průběh zápasu vyrovnal, ale náš náskok byl na tolik vysoký, že se nekonalo žádné drama. Druhý poločas byl opět v naší režii a na holkách bylo vidět, že si basket užívají a baví se tím. Odměnou nám byla výhra o krásných 45 bodů.

Tentokrát se tedy vracíme z Hradce s konečným 5.místem, na kterém jsme zakončili i nadstavbu. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla vyhlášena Karolína Cahová! Káje i všem hráčkám gratulujeme za předvedené výkony v celé sezóně!

Hráčkám, pro které to byl poslední turnaj za U17, přejeme hodně štěstí i v navazující kategorii U19! S ostatními se těšíme na to, co nám přinese následujicí sezóna!