Používáme cookies

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Některé z nich jsou k fungování stránky nezbytné, ale o některých můžete rozhodnout sami.

V sobotu do Trutnova

21.3.2025 | Chance ŽBL
Již tuto sobotu pokračuje pro hráčky ZVVZ USK Praha čtvrtfinálová série tuzemské soutěže proti týmu KARA Trutnov. V rámci 2. kola play-off Chance ŽBL je čeká cesta na venkovní palubovku. Utkání začíná v 18:00 a bude ho možné sledovat na TVcom.

Jan Pavlík: „V sobotu bychom chtěli hrát o hodně rychleji než ve středu. Hlavně v obraně bychom chtěli vyřešit pár věcí lépe. Zaměřit se více na obranu 1na1, která v některých fázích nefungovala, tak jak bychom si představovali. Z dobré obrany pak vycházet do rychlých protiútoků.

Karolína Petlanová: „Do příštího zápasu bychom chtěli udržet nasazení a zlepšit obranu, protože jsme v prvním utkání dostali 50 bodů, což je docela dost. Chtěli bychom udržet naší rychlou hru a hrát rychle dopředu.“

2.4.2025 | Chance ŽBL

Série se přesouvá do Chomutova

1.4.2025 | Chance ŽBL

Vítězný vstup do série

31.3.2025 | Chance ŽBL

Semifinálová série startuje