Extraliga U19

13.10.2024 |
Na domácí palubovce jsme o víkendu přivítaly týmy Trutnova a Hradce.

USK Praha - Loko Trutnov 80:45

O osudu utkání rozhodla 3/4. Trápila nás obrana hráček 1:1 - je stále na čem pracovat. Do zápasu zasáhla celá lavička, cenné minuty mohly sbírat i mladé hráčky z U17.

USK Praha - Sokol H.Králové 78:67

V nedělním zápase jsme se potkaly s Mistrem republiky U19 v minulé sezóně. Můžeme napsat - dva rozdílné poločasy. V tom druhém jsme neplnily taktické pokyny, hrály staticky. Přesto bychom chtěly vyzdvihnout první polovinu zápasu. Prezentovaly jsme se výbornou obranou, která přispěla k poločasovému vedení o 20 bodů. Hráčky za tuto část utkání zaslouží respekt. Přes napjaté chvilky v druhé části, přes nedaných 12 TH, bereme na domácí palubovce velmi cenné vítězství nad silným soupeřem. Gratulujeme.