První zápasy U14

22.9.2024 |
V sobotu 21.9. a v neděli 22.9. jsme odehrály první zápasy žákovské ligy U14. Díky rozlosování jsme hrály hned další víkend, ale pouze v sobotu.

V sobotu, když se holky sešly v šatně už bylo vidět, že nejsme ve své kůži. S Děčínem jsme první tři třetiny bojovaly a držely se i skórem. Měly jsme mnoho ztrát, i těch úplně zbytečných vzniklých z nesoustředění. Neproměněné jasné koše, neschopnost přihrávky, chycení míče a hlavně úplně vynechaný box out. Děčín v poslední čtvrtině využil střelby z velké vzdálenosti, našeho nezajištění a my se k tomu nebyly schopny trefit...

USK x Děčín 52:77 (14:17, 29:29, 43:47) TH 36/10
Majcher 14b, Bendíková 9b (5/8), Pelešková 8b (2/8), Vítková 7b (1/4), Táborská 6b (0/4)

V neděli nás čekaly neznámé soupeřky z Ústí nad Labem. Po první čtvrtině (34:1) bylo přibližně jasné, kam zápas povede. Zahrály si všechny holky, většina si dala i koš. vyzkoušely jsme věci, které trénujeme na trénincích.

USK x Ústí n. L. 100:13 (34:1, 53:3, 81:7) TH 8/17
Pelešková 14b (4/7), Táborská 13b (1/2), Hlavičková a Majcher 12b, Vítková 11b (1/2), Krynická 7b (1/2), Oppeltová a Veselá 6b, Bendíková 5b (1/4)

V sobotu 21.9. jsme opět na Královce odehrály další zápas ligy. Tentokrát s Chomutovem, ten dorazil ve velmi oslabené sestavě. Rozhodčí byly navíc velmi citlivý na dotek, takže se zápas velmi táhnul z důvodu častého střílení trestných hodů. Opět už od první čtvrtiny bylo jasné, jak se bude zápas vyvíjet. Opět si zahrály všechny holky a většina se i bodově prosadila. V poslední čtvrtině nám trochu odpadla koncentrace a opět většinou ze střelby z dálky, jsme si nechaly dát více bodů než za předešlé tři čtvrtiny.

USK x Chomutov 98:32 (20:4 49:10 76:15) TH 16/29
Pelešková 12b (4/6), Tejmarová 11b (3/5), Parmová 10b (2/2), Vítková 8b, Majcher (1/4) a Bendíková (1/4) a Pastýříková 7b (1/2), Veselá a Měchurová a Krynická 6b, Adamcová (3/4) a Hlavičková 5b (1/2)

Další zápasy nás čekají na začátku října, soupeřky nám budou Litoměřice a Slaný.