Předehrávka s Nuslemi

23.10.2019
Předehrávané utkání s Nuslemi se nepovedlo

Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a to rozhodlo o průběhu celého utkání (první čtvrtina 8:28!).

Utkání bylo poměrně jasnou záležitostí svěřenkyň trenérek Sokola Nusle. Již na konci úvodní čtvrtiny si nuselské hráčky vybudovaly dvacetibodové vedení, které s menšími či většími problémy nejen udržovaly, ale nakonec umocnily až na konečný rozdíl pětačtyřiceti bodů na konci zápasu.

Hrály jsme ustrašeně, tradičně jsme měly velmi nízkou úspěšnost v zakončení bezprostředně pod košem, bohužel jsme i příliš mnoho ztrácely míče, což soupeřky ihned trestaly košem.

Škoda, utkání mělo i pár velmi dobrých „chvilek“, kdy jsme získávaly míče a zakončovaly rychlým protiútokem, bohužel jich bylo velmi málo.

Pochvalu za velkou bojovnost po celou dobu utkání si zaslouží Bára Paličková, která bez ohledu na bodový stav utkání bojovala až do konce.

I v takových utkáních je potřeba, aby všechny hráčky stále bojovaly o každý míč a ne svěsily hlavu při nezdaru a přestaly hrát.

Je to poučení pro další utkání, budeme dál pracovat na odstraňování chyb!!!

USK Praha B - Sokol Nusle 39:84