Burseová září a Seattle v WNBA vítězí

6.8.2006
Tři zápasy, tři vítězství. Taková je bilance basketbalistek Seattlu Storm po návratu uzdravené pivotmanky Janell Burseové. O utkání s Minnesotou jsme na našich webových stránkách již psali, v následujících dvou duelech si pak hráčky Storm poradily i s Washingtonem a Charlotte.
Janell se obě dvě utkání povedla přímo fantasticky. Proti Washingtonu strávila na palubovce více než dvaatřicet minut a svému týmu pomohla k výhře 86:78 osmnácti body. Trefila sedm z deseti střel z pole (úspěšnost 70%) a čtyři ze sedmi šestek (do statistik se zapsala i šesti doskoky a třemi asistencemi. V následujícím domácím duelu s Charlotte (87:81), který se odehrál dnes v noci, byla dokonce nejlepší střelkyní zápasu, když během necelých dvaatřiceti odehraných minut nasázela do koše Sting třiadvacet bodů! Celkem proměnila osm z jedenácti střel z pole (sedm z osmi trestných hodů (87,5%) a navíc doskočila dvanáct míčů (5 v útoku), takže si připsala ceněný double-double!!!