Uzdravená Janell Burseová pomohla Storm k výhře!

3.8.2006
Konečně! Zranění Janell Burseové se umoudřilo natolik, že hráčka USK mohla po téměř dvoutýdenní pauze nastoupit k utkání WNBA a hned pomohla svému Seattlu k těsné výhře nad Minnesotou. Basketbalistky Storm vyhrály o jediný koš 77:75 a Janell patřila mezi čtyři dvouciferné střelkyně hostujícího týmu.
Zkušená, sedmadvacetiletá podkošová hráčka naposledy nastoupila 20. července v neúspěšném duelu s Charlotte, ovšem v něm odehrála necelé tři minuty a pak musela kvůli zranění ramene odstoupit. Poté vynechala celkem sedm zápasů a znovu zasáhla do hry až v noci z 1. na 2. srpna. Její přítomnost na palubovce Seattlu pomohla. Hostující družstvo sice rozhodlo o osudu dramatického střetnutí až v samotném závěru, ale Janell k triumfu výrazně napomohla. V Target Center v Minneapolis odehrála necelých třicet minut a s velice dobrou úspěšností střelby z pole (4/7 - 57%, trestné hody 2/2) nastřílela deset bodů. Navíc byla se sedmi doskoky (3 útočné) nejlépe doskakující hráčkou celého zápasu a do statistik se zapsala i dvěma finálními přihrávkami. Další utkání čeká Seattle již dnes v noci a jeho soupeřem bude Washington Mystics (bilance 16/13)v čele s loňskou oporou Brna DeLishou Miltonovou-Jonesovou.