Storm opět mají aktivní bilanci

8.6.2006
Výborným výkonem v závěrečné čtvrtině rozhodly basketbalistky Seattlu Storm o svém triumfu nad týmem Chicaga. Poslední část hry vyhrály o dvanáct bodů a v zámořské WNBA si tak připsaly již čtvrté vítězství v probíhající sezoně.
Tým, v jehož sestavě podala skvělý výkon Janell Burseová, v průběhu zápasu ani jedinkrát neprohrával a nejvýše vedl o šestnáct bodů. Vítězky v první čtvrtině výborně bránily a svým soupeřkám povolily nastřílet pouhých jedenáct bodů. Osmibodový náskok sice udržely až do přestávky, ale po ní přišel obrat. Hráčky Chicaga se ve třetím hracím období rozstřílely, nasázely svým hostitelkám osmadvacet bodů a na startu závěrečného dějství měla obě družstva stejně blízko k vítězství. Seattle však v klíčových okamžicích dokázal zabrat, navázal na vydařenou první čtvrtinu a nakonec počtvrté v sezoně vyhrál (86:73). Druhou nejlepší střelkyní domácích po Lauren Jacksonové (19 bodů) byla s patnácti body pivotka Janell Burseová. S výbornou úspěšností střelby z pole (64% - 7/11) nastřílela patnáct bodů a navíc doskočila osm míčů (3 v útoku), přičemž v tomto směru byla nejlepší hráčkou svého týmu. Do statistik se zapsala i dvěma získanými míči a v obraně přidala jeden blok.