Janell kralovala v doskakování, Seattle vyhrál

5.6.2006
Zatím své nejvydařenější utkání v letošním ročníku WNBA má za sebou americká pivotka Janell Burseová. K vítězství svého Seattlu nad Phoenixem přispěla dvanácti body a deseti doskočenými míči a zaznamenala tak svůj premiérový double-double.
Hráčky Storm se utkaly s Phoenixem již podruhé během několika dní. První zápas dokázaly vyhrát 94:81 a také ve druhém střetnutí měly hned od úvodních minut navrch. Již po prvním poločase vedly o dvanáct bodů a nakonec se po výsledku 97:87 mohly radovat ze svého třetího vítězství. Janell Burseová opět nastoupila v základní sestavě a v první čtvrtině pomohla zápas "rozjet" pěti body. Nakonec za necelých jednatřicet odehraných minut proměnila tři z pěti střel z pole (60%) a šest z deseti trestných hodů, navíc doskočila deset míčů, z toho čtyři v útoku. Žádná z hráček obou týmů nedoskočila víc míčů! Celkem už jedna z klíčových hráček USK Praha stihla v probíhajícím ročníku WNBA odehrát tři zápasy (všechny v základní sestavě), během nichž má průměry 9,7 bodu a 5,7 doskoku na zápas. Ve všech třech duelech však měla problémy s fauly - pokaždé si připsala po pěti osobních chybách.