Janell měla problémy s fauly, Seattle prohrál

1.6.2006
Druhý zápas americké pivotky Janell Burseové v letošním ročníku WNBA nebyl pro naši hráčku příliš úspěšný. Jedna z klíčových opor Storm měla po celé utkání problémy s fauly, nakonec odehrála pouze sedmnáct minut a její tým prohrál se Sacramentem jednoznačně o jednadvacet bodů.
Basketbalistky Storm i Monarchs vstupovaly do vzájemného střetnutí se shodnou bilancí dvou výher a jedné porážky. V Arco Areně v Sacramentu však od začátku jasně dominovaly domácí hráčky, které měly k dobru již po prvním poločase dvacet bodů a po přestávce si v pohodě dokráčely pro třetí vítězství v začínající sezoně. Janell Burseová nastoupila stejně jako v předchozím duelu v základní sestavě, ale v úvodu zápasu minula dvě střely v řadě a o chvíli později přepustila své místo na palubovce Wendy Palmerové. V závěru první čtvrtiny se na hřiště vrátila a jedním trestným hodem snížila průběžný stav na 14:20, jenže ve druhé části hry se dopustila během šestnácti vteřin dvou osobních chyb a nedlouho poté faulovala potřetí. Hned po půlminutě druhého poločasu rozhodčí odpískali Janell čtvrtou osobní chybu a téměř vzápětí i pátou! Seattle nakonec prohrál 66:87, přičemž Janell se zapsala do statistik pouze třemi proměněnými trestnými hody (střelba z pole 0/3) a jedním obranným doskokem. Další utkání sehraje Seattle 4. června se San Antoniem.